Autorska Pracownia Architektury - Marcin Gawłowski

O pracowni

Pracownia specjalizuje się w projektach architektury użyteczności publicznej, usługowo-handlowej,  biurowej, mieszkaniowej wielorodzinnej oraz indywidualnej jednorodzinnej „premium”. Nie boimy się nowych wyzwań,  dlatego chętnie podejmujemy się projektowania pozostałych obiektów, a także przestrzeni.

W projektowaniu wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie CAD oraz 3D, współpracujemy z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami branż: konstrukcyjnej, elektroenergetycznej, teletechnicznej, sanitarnej, drogowej oraz rzeczoznawcami p.poż i do spraw sanitarno-higienicznych, zapewniając kompleksową obsługę inwestycji od projektu koncepcyjnego poprzez proces uzyskiwania pozwoleń budowlanych do szczegółowych projektów technicznych i nadzoru autorskiego na budowie.

W naszych projektach stosujemy nieszablonowe rozwiązania, łączące potrzeby użytkowników, specyfikację i wyjątkowość otoczenia a przede wszystkim walor estetyczny powyższych rozwiązań.

Staramy się wykorzystywać nowatorskie rozwiązania materiałowo-konstrukcyjne z jednoczesnym poszanowaniem otoczenia i środowiska. Każdy projekt naszej pracowni ma być wizytówką zarówno klienta, jak i naszą.

Architektura poza pracą jest przede wszystkim życiową pasją.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wykorzystując zdobyte doświadczenie. Każdy projekt jest dla nas nową przygodą i wyzwaniem projektowym. W nasze projekty poza wiedzą i doświadczeniem wkładamy maksimum pasji.